گوانجو

گوانجو قطب تجاری و سومین شهر بزرگ چین در قسمت جنوبی آن قرار گرفته است. این شهر دارای نقاط دیدنی فراوانی مانند میراث فرهنگی، موزه ها و پارک های تفریحی برای گردشگران است. از جذاب ترین چشم اندازهای این شهر پارک سافاری، پارک کروکودیل ها، رودخانه مروارید و جزیره شامیان می باشد. مراکز تجاری عظیم و معروف در خیابان های قدیمی شهر در کنار ساختمان های مدرن و معماری به کار رفته از فرهنگی کانتونی جلوزه زیبایی به شهر داده است و آن را به عنوان پر رونق ترین شهرهای جهان تبدیل کرده است.

این شهر دارای تاریخ بیش از ۲۸۰۰ سال است. امپراطوری های مختلفی در این شهر وجود داشته اند و از این بندر به عنوان یکی از مسیرهای مهم تجاری دریایی استفاده می کردند. guangzhou مدت ها توسط پرتغالی ها، انگلیسی ها و ژاپنی ها تصرف شده بود. این شهر از دهه ۷۰ میلادی رشد و شکوفایی اقتصادی پیدا کرد و به یکی از قطب های اقتصادی چین تبدیل شد.

گوانجو

آب و هوای گوانجو:

گوانجو واقع در جنوب کشور چین دارای آب و هوای نیمه مرطوبی است. در تابستان رطوبت هوا بسیار بالا است و در زمستان نیز سرمای شدیدی حس نمی شود. در ماه ژانویه میانگین دما ۱۳ درجه سانتی گراد و در ماه جولای ۲۲ درجه سانتی گراد می باشد.

بهترین زمان سفر به این شهر پر هیاهو در فصل پاییز یعنی از ماه اکتبر تا ماه دسامبر است. در تابستان آب و هوای همیشه گرم و شرجی و در زمستان باران‌های زیاد مناسب سفر نمی باشد. با وجود گرم‌ بودن هوا، در فصل بهار به دلیل برگزاری فستیوال‌های پرهیجان، فصل شلوغی برای سفر به guangzhou به حساب میاد.

 

Center map