فلورانس

فلورانس:

فلورانس زادگاه رُنسانس ایتالیا، شهر ژولیوس سزار و دانته، شهر هنر و معماری و مجسمه سازی است که همه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگران دنیا و پایتخت هنر ایتالیا است. شهر به لحاظ مساحت، کوچک به نظر می‌رسد، اما تاریخ، فرهنگ و هنری به غایت وسیع و شگفت‌انگیز و قدیمی دارد؛ همانند رم به یک موزه‌ی بی‌سقف دیدنی می ماند و جای جای شهر شما را شگفت‌زده خواهد کرد. شور و حرارت مردم و توریست‌های بی‌شمارش از سرتاسر گیتی هم روحی منحصر به ‌فرد به زیبایی‌های شهر تزریق کرده است. این شهر بدون شک از زیباترین شهرهای دنیاست.فلورانس منزل بسیاری از شاهکارهای هنر و معماری رنسانس است.

 

 

Florence

مرکز شهر باستانی فلورانس که میراث جهانی یونسکو به شمار می‌رود، بسیار رؤیایی است. دور این قسمت از شهر، دیوارهایی قدیمی کشیده شده تا محافظ شاهکارهای هنر و معماری آن باشد. این بناها و مجسمه‌ها انگار هر لحظه داستان‌های هنر، جنگ و زندگی را برای گردشگران بی شمار این شهر تعریف می‌کنند.

بهترین زمان برای سفر:

فلورانس بهار و پاییز بی‌نظیری دارد. زمستان‌هایش طاقت فرسا نیست، ولی تابستان، خصوصاً مرداد می‌تواند بسیار گرم و مرطوب باشد.

فلورانس

آب و هوای شهر فلورانس:

آب وهوای شهر فلورانس در اکثر روزهای سال معتدل است. . در فصل تابستان هوای این شهر در روز گرم و در شب سرد می شود. خیلی کم بیش می آید که سرمای شدیدی در این شهر برپا شود، باران در سراسر سال غیر از تابستان به صورت معتدلی می‌بارد.

 

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید!
[رای: 1 میانگین: 5]