هتل رنسانس زوریخ تاور:

این هتل بوتیک 5 ستاره از مکان بی نظیری در منطقه مرسوم به مد روز زوریخ درغرب برج Mobimo واقع است. بسیاری از دفاتر شرکتی و کلوپ های معروف مانند Moods im Schiffbau ، Komplex457 و Hive درفاصله نزدیکی ازپیاده روی قرار دارند.

اتاق ها و سوئیت های دارای تهویه مطبوع منظره ای زیبا و پانوراما اززوریخ را ارائه می دهند. از دیگر ویژگی های اتاقها می توان به تلویزیون های صفحه تخت ، ایستگاه های docking iPod و امکانات چای و قهوه اشاره کرد.

سالن اجرایی بیش از 2 طبقه و دارای صندلی و مبل راحتی است. میهمانان از دسترسی رایگان به سالن اجرایی لذت می برند. هتل همچنین دارای سالن ورزشی ، سونا و حمام بخار است که همگی در طبقه 15 واقع شده اند و دارای نمای چشمگیری به زوریخ میباشند.

 انواع متنوعی از غذاها ونوشیدنیهای بین المللی و همچنین استیک های خوب درکافه Steakhouse Equinox سرو می شود. میهمانان می توانند در تراس تابستانی استراحت کنند. سرویس اتاق 24ساعته نیزارایه خدمات مینماید.

ایستگاه راه آهن زوریخ هاردبروک در فاصله 500 متری با برقراری ارتباط مستقیمی با ایستگاه مرکزی زوریخ با دریاچه زوریخ و معروف ترین مرکزخرید Bahnhofstrasse طی 3 دقیقه فاصله دارد. فرودگاه زوریخ در Kloten تنها با 11 دقیقه از طریق (S16) قرار دارد.

 

 

 

 

 

[osm_map_v3 map_center= “46.0057,8.9556” zoom=”9″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • سالن بدنسازی