معرفی شهر پاریس

همان طور که همه ما می دونیم، پاریس یکی از مشهورترین و بزرگ ترین شهرهای اروپا است که هر قدر از زیبایی ها و آثار مجلل آن صحبت کنیم باز هم کم گفتیم. امروزه ساختار بلوارهای تاریخی، موزه ها، بوتیک ها، اغذیه فروشی های کلاسیک با موج جدیدی از تکنولوژی ها و طراحی های جدید و گالری های چند رسانه ای در حال پیشرفت و تغییر هستند. این شهر در عرصه های مختلفی مانند فرهنگ، هنر، مد، غذا و طراحی پیشینه و سابقه  طولانی را در بر دارد؛ به همین دلیل به نام شهر نور و پایتخت مد مشهور شده است. همچنین دارای رتبه دوم رستوران های میشلین و مکان های پربازدید توریستی مانند برج ایفل، کلیای ناتردام، موزه لوور و … می باشد که هر ساله حدود 45 میلیون گردشگر را به خود اختصاص می دهد.

آب و هوا:

این شهر دارای آب و هوایی اقیانوسی است؛ زیرا در کنار اقیانوس اطلس شمالی قرار گرفته است. بنابراین در تمام طول سال در پاریس باران می بارد و به خاطر بارندگی های مداوم مشهور است. شلوغ‌ ترین و گران‌ ترین فصل برای سفر به پاریس، فصل تابستان است. به همین دلیل برای کاهش هزینه سفر خود و لذت از جاذبه‌های گردشگری پاریس، در فصل پاییز سفر کنید تا بتوانید از زیبایی فوق العاده این شهر لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری پاریس:

علاوه بر مکان های دیدنی و تاریخی این شهر می توان به جاذبه های طبیعی آن اشاره کرد. رودخانه آرام سین، کلیساهای باستانی، موزه‌های باشکوه و معماری زیبای روکوکو و نئوکلاسیک بلوک ها از جمله مکان های زیبا و بی مثال پاریس هستند. پیاده‌ روی در میان مسیرهای سنگفرش رودخانه سین، پل‌ های دلپذیر، درختان آبشاری و لامپ‌ های درخشان خیابان‌های پاریس، از تجربه های بینظیر سفر به پاریس است.

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید!
[رای: 0 میانگین: 0]