تور پاریس لوگانو

تور پاریس لوگانو: 

8 شب و 9 روز

تور پاریس لوگانو در تاریخ ۹ الی ۱۷ دی برگزار می شود.

خدمات تور پاریس لوگانو:

  • بلیط پرواز بین الملل.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • 8 شب اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان.
  • قطار درجه 2 زوریخ به پاریس.
  • جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون.

برنامه سفر تور پاریس لوگانو:

روز اول:

پس از رسیدن به فرودگاه پاریس و کنترل گذرنامه و ویزا، به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها، استراحتی کوتاه در اولین بعد از ظهر ورودمان به تور پاریس را خواهیم داشت.

روز دوم:

امروز گشتی تمام روز در شهر زیبای پاریس خواهیم داشت. بازدید از خیابان شانزه لیزه، کلیسای نوتردام، محله مونتمارتر و کلیسای سکره کور در برنامه شما خواهد بود. در پایان روز از برج ایفل بازدید خواهیم کرد و از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهیم نشست. (اگر امکانش بود) اقامت شب در پاریس.

 

 

 

روز سوم:

روز آزاد در پاریس و شب را در پاریس اقامت می کنیم.

روز چهارم:

بعد از صرف صبحانه، به گشتی نیم روز در پاریس خواهیم رفت. در ابتدا از ساختمان اپرای گارنیه و سپس به موزه به یادماندنی فراگونار Fragonard خواهیم رفت.

 

 

 

روز پنجم:

ترانسفر از هتل با اتوبوس به شهر میلان برای پرواز به سمت پاریس؛ ترانسفر به هتل 4 ستاره Hotel de la Paix و تحویل گرفتن اتاقها، شب را در پاریس اقامت می کنیم.

روز ششم:

پس از صرف صبحانه در هتل، گشت شهری نیم روز را برای بازدید از مرکز شهر و مکان های دیدنی شهر لوگانو خواهیم داشت. سپس در ادامه تور لوگانو در روستای مورکوت قرون وسطایی که در سال 2016 به عنوان زیباترین روستای سوییس شناخته شد، توقف خواهیم کرد. معماری کم نظیر و زیبای این روستا و جاذبه های آن مانند کلیسای سانتا ماریا دل ساسو که در سبک رنسانس و باروک طراحی شده است، شما را مجذوب خود خواهد کرد.
در ادامه حرکت به سمت محله ای به نام مندریسیو می رویم. این منطقه فرصت خوبی برای انجام خرید در مرکز خرید معروف فاکس تاون است. در راه بازدید از پارک مینیاتوری سوئیس در شهر ملیده، جاذبه ای بزرگ در ابعاد کوچک است که برای کودکان شما هیجان زیادی خواهد داشت. بعد از اتمام گشت روزانه به هتل باز می گردیم و شب را در لوگانو اقامت خواهیم داشت.

 

 

روز هفتم:

روز هفتم روز آزاد در تور لوگانو است و می توانید از جاذبه های دیدنی شهر لذت ببرید. شب نیز در لوگانو اقامت خواهیم داشت.

روز هشتم:

روز هشتم، گشت نیم روزی تور لوگانو در شهرهای زیبا و بی نظیر لوکارنو و آسکونا خواهیم داشت که مناظر طبیعی آن شما را شگفت زده خواهد کرد. سپس به به لوگانو باز می گردیم و در همین شهر اقامت خواهیم داشت.

 

 

روز نهم:

روز آخر تور لوگانو با ترانسفر هتل به سمت فرودگاه با پرواز هواپیمایی ایران ایر می رویم. به امید دیدار مجدد شما عزیزان.

[mappress mapid=”134″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۴-۱۱ سال با تختکودک ۲-۴ سال بدون تختتوضیحات
شهر لوگانو: Hotel de la Paix
شهر پاریس: Hotel Concorde Montparnasse
BB 1540 یورو + نرخ پرواز 2040 یورو + نرخ پرواز 1190 یورو + نرخ پرواز 690 یورو + نرخ پرواز نرخ کودک زیر ۲ سال مبلغ ۱۹۰ یورو + نرخ پرواز می باشد.