هتل کونکورد مون پارناس:

هتل 4 ستاره هاتل Concorde Montparnasse در ساحل چپ پاریس در Montparnasse واقع شده است ، با 20 دقیقه رانندگی تا استادیوم Parc des Princes. اتاق های آن بسیار زیبا است و دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های کابلی ، اینترنت رایگان ، امکانات چای و قهوه و تهویه مطبوع میباشد.

برخی از اتاق های غربی دارای منظره ای از برج ایفل هستند. سرویس بهداشتی رایگان و سشوار در حمام اختصاصی ارائه می شود.رستوران ô’40 غذاهای مدرن و خانگی را برای ناهار و شام ارایه می دهد و همچنین صبحانه را بصورت بوفه سرو می کند. پاسیوی روباز آن مطابق با آب و هوای باز است و نوار Le Wengé نوشیدنی های متنوعی را ارائه می دهد. هتل های Concorde Montparnasse دارای اتاق های جلسات با 150 شرکت کننده هستند.

ایستگاه های قطار و مترو Montparnasse فقط 3 دقیقه با هتل فاصله دارند (خطوط 4 ، 6 ، 12 ، 13) و چندین خط اتوبوس نیز در آنجا واقع شده اند. خیابان خرید Rue de Rennes در فاصله 1 کیلومتری هتل و منطقه Gaité و تئاترهای آن در 400 متری  قرار دارند. این هتل برای مسافرانی که به بناهای تاریخی ، جاذبه های گردشگری و موزه ها علاقه مند هستند انتخاب بسیار خوبی است.

[osm_map_v3 map_center= “49.1278,2.1643” zoom=”4″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

لطفا به این مقاله امتیاز دهید!
[رای: 0 میانگین: 0]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • ترانسفر فرودگاهی