تورکانادا

تور کانادا:

۹شب و ۱۰ روز 

۲شب نیاگارا + ۳ شب تورنتو + ۱ شب اتاوا +۳ مونترال 

 

خدمات تور کانادا: 

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای توریستی.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

 

برنامه تور کانادا:

روز اول (تهران – تورنتو):

پرواز از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه پیرسون تورنتو. استقبال در فرودگاه و انتقال مسافران به شهر نیاگارا به هتل هیلتون و استراحت. 

روز دوم (نیاگارا):

پس از صرف صبحانه در هتل ، پس از آن به گشت شهری ، بازدید از آبشار نیاگارا و  لذت کشتی سواری زیر آبشار نیاگارا Cruises Horn Blower Niagara . بازدید از شهر نیاگارا با اتوبوس پس از آن صرف نهار در در برج رستوران گردان اسکای لون.

روز سوم (تورنتو):

صرف صبحانه در هتل ، پس از آن تحویل اتاق و عزیمت به سمت تورنتو ، سفر زمینی به سمت شهر زیبای نیاگارا آندلیک بازدید و پیاده روی در شهر آند لیک ، پس از آن سفر نهار (بر عهده مسافر ) ، بازدید از مرکز خرید و بزرگ  و ارزان نیاگارا در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر نیاگارا  Collection at Niagara Outlet . عزیمت به سمت تورنتو ، و اقامت در هتل Hilton downton در تورنتو.

روز چهارم (تورنتو): 

پس از صرف صبحانه در هتل ، شروع تور شهری بازدید از برج CN  و بازدید عبوری از خیابان های داون تاون تورنتو و توضیحات تاریخ و جغرافیای شهر تورنتو ، بازدید عبوری از دانشگاه تورنتو ، بازدید از میدان شهرداری تورنتو ، پس از آن بازگشت به هتل و پایان برنامه وقت آزاد و استراحت در هتل.

روز پنجم (تورنتو):

امروز پس از صرف صبحانه در هتل به بازدید از شهر پارک زیبای ادوارد گاردن Edward Gardens سپس بازدید عبوری از محله ایرانیها در خیابان یانگ و صرف نهار (نهار بر عهده مسافر) سپس کروز بر روی دریاچه آنتاریو.

 

روز ششم (اوتاوا):

امروز پس صرف صبحانه در هتل، اتاق را تحویل می دهیم و عزیمت زمینی به سمت مونترال، بازدید از مرکز تولید شیرینی محلی اپل پای Big Apple فاصله تا تورنتو ۱۴۰ کیلومتر می باشد. بازدید از شهر کینگستون و صرف ناهار در این شهر (ناهار بر عهده مسافر) ،بازدید از منطقه زیبای هزار جزیره همراه با یک ساعت کروز 1000 Islands ادامه سفر به شهر Ottawa اقامت در هتل و وقت آزاد جهت گردش و استراخت در هتل.

روز هفتم (مونترال): 

امروز صبحانه را در هتل هستیم پس از آن عزیمت زمینی به سمت مونترال، هنگام ناهار، ناهار را در داون تاون جدید مونترال (بر عهده مسافر). بعد ظهر قدم زدن در دوان تاون و بازدید از مناطق اطراف هتل و بازدید از کلیسای معروف نوتردام.

 

روز هشتم (مونترال – کبک):

صرف صبحانه در هتل و پس از آن حرکت به سمت شهر کبک، تور شهری کبک صرف ناهار در شهر کبک قدیم (بر عهده خود مسافر) پس از ناهار به ادامه گشت شهری در کبک می پردازیم پس از آن بازگشت به هتل و وقت آزاد جهت گردش و استراحت.

روز نهم (مونترال):

صرف صبحانه در هتل و شروع گردش در شهر، گشت شهری و بازدید از منطقه زیبای مونت رویال و ساختمان المپیک، صرف ناهار (به عهده مسافر) بعدظهر انتقال به هتل و وقت آزاد.

 

 

 

روز دهم (مونترال- تهران): 

صرف صبحانه در هتل و آماده عزیمت به سمت فرودگاه جهت بازگشت به تهران. به امید دیدار در سفرهای آینده.

 

 

[mappress mapid=”21″]

4 دیدگاه برای ”تور کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
شهر تورنتو: Hilton Toronto
مونترال: DoubleTree By Hilton Montreal
BB 3450$ 4890$ 2500$ 1690$ هزینه کودک زیر ۲ سال ۸۰۰$ می باشد