italy-tour

تور ایتالیا ویژه تعطیلات عید:

7 شب و 8 روز

2 شب ونیز + 2 شب فلورانس + 3 شب رم  

تور ایتالیا ویژه نوروز در تاریخ ۲۸ اسفند الی ۶ فروردین برگزار می‌شود.

 

خدمات تور ایتالیا ویژه نوروز:

  • تور ایتالیا با بلیط رفت و برگشت هواپیمای ترکیش ایر.
  • پرداخت تمام هزینه‌های رفت و برگشت فرودگاهی با اتوبوس‌‌های توریستی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی تا سقف پنجاه هزار یورو .
  • گشت وگذار در شهر با اتوبوس‌های توریستی.

 

برنامه سفر :

روز اول:

همه مسافران عزیز در فرودگاه امام خمینی جمع می شوند. پس از بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز از جمله دریافت کارت پرواز و تحویل بار به رم سفر می کنیم. پس از ورود به فرودگاه ونیز، با قایق مسیری جالب و هیجان انگیز جهت رسیدن به شهر تجربه کنید و به همراه همسفران به هتل می رویم .

 

 

 

 

 

روزدوم:

پس از خوردن یک صبحانه ایتالیایی همراه با راهنمای تور، به گشت در شهر ونیز می‌رویم و از شلوغ ترین نقطه ونیز میدان سن مارکو دیدن می کنیم . با ورود به این میدان به صورت پانورامیک، کاخ دوکال (یا دوج) و همچنین برج ناقوس 100 متری و کلیسای سنت مارک را می بینیم . بعد برای بازدید از محله مارکوپولو ،جهانگرد ایتالیایی رفته و سپس به هتل باز می گردیم .

 

 

 

 

 

 

روز سوم:

 پس از صرف صبحانه با اتوبوس های توریستی به سمت فلورانس ، شهری با سقفهای شیروانی و نارنجی رنگ حرکت می کنیم و به هتل جهت استراحت می رویم و بعد از ظهر همراه با راهنمای سفر خود می توانید گشتی در اطراف هتلتان بزنید و با محیط اطراف خود آشنا شوید..

 

 

 

 

 

 

روز چهارم:

پس از صرف صبحانه، گشت شهری در فلورانس آغاز می کنیم و از بافت قدیمی شهر و کلیسای سانتاماریا دل فیوره که بزرگترین گنبد آجری دنیا را دارد را از نمای بیرونش دیدن می کنیم و در ادامه از مجسمه مرمری داوود میکل آنژ و بعد از محله دانته، شاعر معروف و پل های قدیمی شهر بازدید می کنیم.

 

 

 

 

 

 

روز پنجم:

بعد از صبحانه با اتوبوس های توریستی راهی سفر به شهر زیبا و کهن رم می شویم . با ورود و گذر از خیابان های شلوغ و ساختمان های تاریخی و گنبدهای باروکی برای استراحت و آمادگی برای گشت روز بعد به هتل می رویم.

 

 

 

 

 

 

روز ششم:

 صبحانه را که خوردیم همراه با دیگر دوستان به گشت شهری رم می رویم و با قدم زدن در خیابان باریک و سنگفرش شده دل کورسو وارد میدان تروی یا چشمه عشاق می شویم (گردشگران به نیت بازگشت به ایتالیا ، سکه ای در داخل حوضچه آن می اندازند). بعد به دیدن پله های اسپانیایی که از یک سو به میدان اسپانیا و از سویی به کلیسای ترینیتا دی مونتی ختم می شود میرویم که جمعا 135 پله دارد. سپس از میدان زنده و زیبای ناوونا که چندین فواره و یک کلیسای باروکی را در بر می گیرد دیدن می کنیم ( پیشنهاد می کنیم از نقاشانی که آنجا هستند بخواهید پرتره شما را بکشند) ، میدان ونیز که بنای یادبود ویکتور امانول دومکه به خاطر شکل ظاهری اش به آن لقب کیک عروسی و یا ماشین تحریر می دهند به صورت پانورامیک دیدن می کنیم که شامل کاخ ونیتزیا و کاخ جنرالی و کاخ بناپارت می باشد و همچنین پل سنت آنجلو دیدن می کنیم .همچنین از یکی از بزرگترین کلیساهای جهان در شهر واتیکان ، کلیسای سن پیتربازدید می کنیم .پس از یک روز گشت در رم به هتل باز می گردیم.

 

 

 

 

 

روز هفتم:

گشت شهری رم شامل بازدید از  بنای کولوسئوم، آمفی تئاتری بیضی شکل که جنگ های گلادیاتورها در آنجا برگزار می شد بازدید می کنیم .

روز هشتم:

پس از ۳ شب اقامت در رم ، زمان بازگشت به ایران فرا رسیده . با ورود به فرودگاه امام خمینی و تحویل پاسپورت های خود به راهنمای تورتان جهت ارائه به سفارت ، تور شما به اتمام می رسد.

 

با تورهای نوروزی ۹۹به همراه خدمات ویژه از جملهویزای شینگن تضمینی در آژانس مسافرتی قصران گشت همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۴ تا ۱۱ سالکودک ۲ تا ۴ سال توضیحات
hotel 4
BB 2.290.00 یورو + 11.990.000 تومان 3.090 یورو + 11.990.000 تومان 2.090 یورو + 9.990.000 تومان 790 یورو + 9.990.000 تومان ---