تور ایتالیا ویژه نوروز

تور ایتالیا ویژه نوروز:

7 شب و 8 روز

2 شب ونیز + 2 شب فلورانس + 3 شب رم  

تور ایتالیا ویژه نوروز در تاریخ ۲۸ اسفند الی ۶ فروردین برگزار می‌شود.

 

خدمات تور ایتالیا ویژه نوروز:

  • تور ایتالیا با بلیط رفت و برگشت هواپیمای ترکیش ایر.
  • پرداخت تمام هزینه‌های رفت و برگشت فرودگاهی با اتوبوس‌‌های توریستی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی تا سقف پنجاه هزار یورو .
  • گشت وگذار در شهر با اتوبوس‌های توریستی.

 

برنامه سفر :

روز اول:

همه مسافران عزیز در فرودگاه امام خمینی جمع می شوند. پس از بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز از جمله دریافت کارت پرواز و تحویل بار به رم سفر می کنیم. پس از ورود به فرودگاه ونیز، با قایق مسیری جالب و هیجان انگیز جهت رسیدن به شهر تجربه کنید و به همراه همسفران به هتل می رویم .

 

 

 

 

 

روزدوم:

پس از خوردن یک صبحانه ایتالیایی همراه با راهنمای تور، به گشت در شهر ونیز می‌رویم و از شلوغ ترین نقطه ونیز میدان سن مارکو دیدن می کنیم . با ورود به این میدان به صورت پانورامیک، کاخ دوکال (یا دوج) و همچنین برج ناقوس 100 متری و کلیسای سنت مارک را می بینیم . بعد برای بازدید از محله مارکوپولو ،جهانگرد ایتالیایی رفته و سپس به هتل باز می گردیم .

 

 

 

 

 

 

روز سوم:

 پس از صرف صبحانه با اتوبوس های توریستی به سمت فلورانس ، شهری با سقفهای شیروانی و نارنجی رنگ حرکت می کنیم و به هتل جهت استراحت می رویم و بعد از ظهر همراه با راهنمای سفر خود می توانید گشتی در اطراف هتلتان بزنید و با محیط اطراف خود آشنا شوید..

 

 

 

 

 

 

روز چهارم:

پس از صرف صبحانه، گشت شهری در فلورانس آغاز می کنیم و از بافت قدیمی شهر و کلیسای سانتاماریا دل فیوره که بزرگترین گنبد آجری دنیا را دارد را از نمای بیرونش دیدن می کنیم و در ادامه از مجسمه مرمری داوود میکل آنژ و بعد از محله دانته، شاعر معروف و پل های قدیمی شهر بازدید می کنیم.

 

 

 

 

 

 

روز پنجم:

بعد از صبحانه با اتوبوس های توریستی راهی سفر به شهر زیبا و کهن رم می شویم . با ورود و گذر از خیابان های شلوغ و ساختمان های تاریخی و گنبدهای باروکی برای استراحت و آمادگی برای گشت روز بعد به هتل می رویم.

 

 

 

 

 

 

روز ششم:

 صبحانه را که خوردیم همراه با دیگر دوستان به گشت شهری رم می رویم و با قدم زدن در خیابان باریک و سنگفرش شده دل کورسو وارد میدان تروی یا چشمه عشاق می شویم (گردشگران به نیت بازگشت به ایتالیا ، سکه ای در داخل حوضچه آن می اندازند). بعد به دیدن پله های اسپانیایی که از یک سو به میدان اسپانیا و از سویی به کلیسای ترینیتا دی مونتی ختم می شود میرویم که جمعا 135 پله دارد. سپس از میدان زنده و زیبای ناوونا که چندین فواره و یک کلیسای باروکی را در بر می گیرد دیدن می کنیم ( پیشنهاد می کنیم از نقاشانی که آنجا هستند بخواهید پرتره شما را بکشند) ، میدان ونیز که بنای یادبود ویکتور امانول دومکه به خاطر شکل ظاهری اش به آن لقب کیک عروسی و یا ماشین تحریر می دهند به صورت پانورامیک دیدن می کنیم که شامل کاخ ونیتزیا و کاخ جنرالی و کاخ بناپارت می باشد و همچنین پل سنت آنجلو دیدن می کنیم .همچنین از یکی از بزرگترین کلیساهای جهان در شهر واتیکان ، کلیسای سن پیتربازدید می کنیم .پس از یک روز گشت در رم به هتل باز می گردیم.

 

 

 

 

 

روز هفتم:

گشت شهری رم شامل بازدید از  بنای کولوسئوم، آمفی تئاتری بیضی شکل که جنگ های گلادیاتورها در آنجا برگزار می شد بازدید می کنیم .

روز هشتم:

پس از ۳ شب اقامت در رم ، زمان بازگشت به ایران فرا رسیده . با ورود به فرودگاه امام خمینی و تحویل پاسپورت های خود به راهنمای تورتان جهت ارائه به سفارت ، تور شما به اتمام می رسد.

 

با تورهای نوروزی ۹۹به همراه خدمات ویژه از جملهویزای شینگن تضمینی در آژانس مسافرتی قصران گشت همراه باشید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۴ تا ۱۱ سالکودک ۲ تا ۴ سال توضیحات
hotel 4
BB 2.290.00 یورو + 11.990.000 تومان 3.090 یورو + 11.990.000 تومان 2.090 یورو + 9.990.000 تومان 790 یورو + 9.990.000 تومان ---