معرفی شهر اتاوا:

اتاوا پایتخت کشور کانادا، در شرق انتاریوی جنوبی، نزدیک شهر مونترال و مرز ایالات متحده آمریکا واقع شده است. شهر اتاوا با داشتن رودخانه اتاوا، مجموعه پارلمان هیل (Parliament Hill) در مرکز آن، همچنین معماری و موزه های دوره ویکتوریای بزرگ مانند گالری ملی کانادا به همراه  مجموعه برجسته هنرهای بومی و دیگر هنرهای کانادایی حرف های زیادی برای گفتن دارد. کانال معروف ریدو که در تابستان مملوء از قایق ها و در زمستان میزبان اسکیت بازهای روی یخ هست با پارک ها و درختان احاطه شده است. شهر اتاوا اکثریت خدمات به روز را برای ارتقاء سطح کیفیت زندگی شهروندان خود فراهم کرده و همچنین از ابتکارات و نوآوری های مرتبط با خدمات گردشگری تشویق و حمایت می کند.

ottawa

 

اتاوا مقصدی زنده با جشن ها و فستیوال های سالانه است که با وینترلود فوریه (نمایشگاه ها با مجسمه های یخی و …) شروع می شود و بعد از آن با فستیوال لاله های کانادا در ماه می ادامه پیدا می کند، کم کم با گرم شدن هوا در اول جولای بزرگترین جشن روز کانادا در کشور برگزار می شود ، و در آخر، بعد از این فستیوال ها به فستیوال های موسیقی در تابستان خاتمه می یابد.
این شهر مکانی منحصر به فرد و زیبا است: مرکز شهر گوشه ای از طبیعت زیبای اتاوا است محلی که شما می توانید از فضای باز عالی بیرون از اتاق هتل خود و فضای بکری که آن را احاطه کرده لذت ببرید. در این جا موجی جهانی وجود دارد و آن شهرت اتاوا به خاطر خوشامدگویی و پیاده روی هایش است. با گشت و گذار و کاوش در محله های آن به بازار تاریخی Byward خواهید رسید که این بازار در طول روز مملو از مغازه ها و کشاورزان است و در طول شب از رستوران ها، کافه ها و باشگاه ها پر شده است.

ottawa

 

آب و هوای شهر اتاوا

آب و هوای اتاوا مانند سایر مناطق کانادا ، سردسیر می باشد؛ در واقع یکی از سردترین پایتخت های در دنیا می باشد و زمستان های آن سرمای طاقت فرسایی دارد. بهترین زمان برای سفر به شهر اتاوا کانادا ماه های مارچ و می است.

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید!
[رای: 1 میانگین: 2]