Grand Hotel Palatino هتل گراند پلاتینو

هتل پلاتینو رم :

هتل پلاتینو مکانی مناسب و ایده آل برای کسانی است که قصد کشف شهر دیدنی رم را دارند. این هتل که دورتادور آن را نقاط تاریخی و مشهور فراگرفته‌اند تنها چند قدم با میدان امپراطوری و (آمفی‌تئاتر)Coliseum  فاصله دارد. مراکز فروش بزرگ و زیبایی نیز در نزدیک به آن قرار دارند. هتل پلاتینو از سال 1968 پذیرای مسافران توریستی و تجاری بوده و با داشتن 200 اتاق و سوییت راحت و مجهز با طراحی زیبا، اسباب آسایش و راحتی مهمانان را فراهم آورده است.

لابی هتل با یک چلچراغ کریستالی بزرگ روشن‌شده و فضایی آرام را برای صرف نوشیدنی، استراحت و گوش دادن به موسیقی پیانو فراهم آورده .

تمام 200 اتاق این هتل جادار، بزرگ و روشن هستند و با توجه به ریزترین جزئیات چیده شده، تمام نیازهای مسافران را برطرف می‌کنند. اتاق‌ها شامل 147 اتاق با سبک مدرن, 4 اتاق ویژه‌ی معلولین, 12 اتاق ارشد, 6 سوییت جونیور, 3 اتاق کار می‌باشند.

 کشف رم از طریق کشف مزه و بوی غذاهای محلی آن هیجان‌انگیزتر خواهد شد. سرآشپزهای هتل این هیجان را با ابتکار در آماده کردن این غذاها و ارائه‌ی غذاهای بین‌المللی برای شما دوچندان خواهند کرد.

هتل دو رستوران ارب و رستوران اسپیگ را در اختیار مهمانان قرار داده تا از غذاهای لذیذ و ایتالیایی سرآشپزهای معروف لذت ببرند. هتل مجهز به سالن‌های کنفرانس است که با مدرن‌ترین تجهیزات، مؤثرترین جلسات و مهم‌ترین گردهمایی‌ها را میزبانی کرده است.

رستوران اسپیگ با ظرفیت 51 نفری غذاهای ویژه‌ی محلی رم و بهترین غذاهای ایتالیایی را به شما ارائه می‌دهد.ساعات پذیرایی: 12:30 الی 2:30 و 7:15 الی 10

نوری که از پنجره‌های رستوران ارب فضای داخل را روشن می‌کند شما را هیجان‌زده خواهد کرد. این رستوران به ‌ویژه برای ناهار، شام‌های کاری و ضیافت‌های 150 نفری مناسب است.

بوفه‌ی آزاد صبحانه: 6:30 الی 10 صبح ساعات پذیرایی هتل از ساعت  12:الی 2:30 و 7:15 الی 1 است.

 هر ساله تورهای ویژه ای به ایتالیا و رم برگزار می‌کند که میتوانید از طرق لینک از  جزئیات آنها مطلع شوید.

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ
  • پذیرش 24 ساعته
  • رستوران